Altayçeşme Mah. İstiklal Cad. No:100 / 2 Maltepe/İstanbul 0850 259 20 21 Hafta İçi - 08:30 - 18:30

Hakkımızda

ZR Elektronik & Güvenlik Sistemleri

Gelişen ve karmaşıklaşan toplumsal yaşamın güvenlik ihtiyacını çok arttırdığı bilinen ve sürekli tekrarlanan bir gerçektir. Öte yandan her alanda mucizeler yaratan Elektronik ve Bilgisayar sanayisinin Güvenlik alanında da birçok ürün yarattığı yine iyi bilinen bir durumdur.

Ancak her boyuttaki işletmenin, riskleri ve tehdit algılamaları farklılıklar göstermekte ve dolayısı ile güvenlik ihtiyaçları da aynı olmamaktadır. Böyle olduğu içindir ki her işletmenin kendine özgü yapısının, risklerinin ve beklentilerinin iyi analiz edilerek, güvenlikle ilgili gereksinimlerinin tam olarak tespit edilmesi her türden sistem çözümünde yaşamsal önem ve öncelik taşımaktadır.

ZR Elektronik, Güvenlik Mühendisliği yaklaşımı ile konuyu sadece CCTV, Access veya Yangın Sistemi vb sistemlerin kurulumundan  çok ötesinde yeni, farklı ve bütünsel bir bakış acısı ile ele almaktadır. Bu bakış açısında ürünler (Kameralar, detektörler, vb) tasarlanan sistemde sadece belli görevleri yerine getiren birer ekipmandırlar, daha fazlası değil. Aslolan tesis edilen çeşitli ürünlerin entegre bir şekilde bir bütün halinde çalışması ve amaçlanan güvenliği, isletme denetimini ve verimliliği sağlamasıdır.

2004 Yılında itibaren güvenlik hizmeti veren firmamız   ZR Elektronik,  olarak 2011 yılında kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur.

ZR Elektronik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.

Keşif ve Projelendirme , Alanlarında Uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınıza size özel çözümler sunarız

Şartname inceleme ve hazırlama  teknik şartnamelerin ve teknik şartname yerine kullanılacak dokümanların hazırlanması, onaylanması ve uygulanma aşamasında kontrol ilişkin usulleri kapsar.

Montaj devreye alma , keşif ve projelendirilen sistemlerin deneyimli kadromuz ile hizmete sunulması.

Teknik Destek ve Periyodik Bakım ,uygulanan veya uygulanmış projelerin kontrolu ve stabilize çalışması için özel çözümler

Montaj ve Devreye Alma

Ücretsiz Projelendirme

Projenize Uygun Çözümler

7/24 Teknik Destek

Bizi Seçenler

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanın.

Eviniz veya işyerinizde en doğru kurulum için mutlaka keşif yaptırın!

WhatsApp'a Geç
Yardımcı ol
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?